DLACZEGO TU JESTEŚMY?

Banany są super! To prawda, ich uśmiech jest nieco krzywy i może nie są do końca idealne, ale przecież to właśnie dzięki temu są absolutnie wyjątkowe, a na dodatek słodkie. Nawet jeśli na początku to połączenie brzmi trochę dziwnie: banany i piękno — dla nas jest ono idealne. Naszym zdaniem piękno jest indywidualne i zaczyna się od szczerego uśmiechu.

Dlatego założyliśmy Banana Beauty. Nasze produkty nie tylko sprawią, że będziesz dobrze wyglądać, ale również świetnie się czuć! Nie możemy się doczekać, aż zaczniesz odkrywać z nami świat!

NA STAŁE W TWOJEJ KOSMETYCZCE

Możesz być pewna, że produkty Banana Beauty będą zawsze przy Tobie. Sprawią, że będziesz lśnić, nawet gdy nie będzie to Twój najlepszy dzień. Nasz cel jest jasny: pragniemy pomóc Ci podkreślić wszystkie wyjątkowe aspekty Twojej osobowości, które sprawiają, że Twoje piękno jest unikatowe. Chcemy, żebyś zawsze czuła, że wyglądasz świetnie.

TYLKO POZYTYWNE WIBRACJE

A propos dobrego samopoczucia: wszystkie nasze produkty są w 100% wolne od składników pochodzenia zwierzęcego, produkowane w uczciwy sposób i testowane dermatologicznie. Co więcej, nasze pomadki w płynie są wegańskie!

Do produkcji naszych kosmetyków używamy wyłącznie najwyższej jakości składników i stale staramy się ulepszać nasze formuły.

Trwałość naszych produktów jest dla nas bardzo ważna, dlatego nie możemy obejść się bez pewnych składników. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w często zadawanych pytaniach (FAQ).

KAŻDA NIESAMOWITA PRZYGODA ZACZYNA SIĘ OD SPEKTAKULARNEGO WYGLĄDU

Wygląd zewnętrzny też się liczy! W Banana Beauty nieustannie inspirujemy się ciekawymi trendami modowymi, z którymi spotykamy się każdego dnia w Berlinie. Wiemy, że nowe inspiracje możemy znaleźć również w innych zakątkach świata, dlatego zawsze szukamy wskazówek pośród naszej społeczności. Ponadto współpracujemy z międzynarodowym wizażystami, aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi trendami.

BĄDŹMY RAZEM #BANANABEAUTIFUL

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły i wskazówki, dlatego bylibyśmy szczęśliwi, gdybyś stała się częścią naszej społeczności. Na co czekasz? Dołącz już teraz!

Let’s have fun. Let’s be beautiful. Let’s be bananas together!


Nowości

NOWOŚĆ
Od: 396,00  319,00 
NOWOŚĆ
297,00  249,00 
NOWOŚĆ
552,00  439,00 
NOWOŚĆ

Konturówki do ust

Konturówka Rosé o’clock

85,00 
Zobacz