Jesteśmy BANANA BEAUTY — marką kosmetyczną z Berlina inspirowaną naturalnym pięknem kobiet. Stawiamy swoją społeczność zawsze na pierwszym miejscu, dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Postrzegamy wygląd jako formę wyrażania siebie, bo dla nas piękno oznacza zabawę, pewność siebie i autentyczność. Nasze produkty są wegańskie i nietestowane na zwierzętach. To nasz standard, dlatego prowadzimy produkcję pod ścisłą obserwacją i zgodnie z tymi zasadami.

Łamiemy konwenanse i wychodzimy poza standardy piękna. Makijaż to szansa na zabawę kolorem, eksperymentowanie z naturalnością oraz tworzenie ponadczasowych kolekcji, które pozwolą Ci wyrazić siebie. Chcemy, aby nasze produkty towarzyszyły Ci na co dzień, na dobre i na złe. Staramy się trafić w Twój gust, abyś dzięki naszym produktom codziennie stawała się pewniejsza siebie, ponieważ piękna już i tak jesteś!

Cenimy sobie autentyczność, dlatego jako marka wierzymy, że naturalność jest zawsze lepsza od perfekcji i chcemy, żebyś też w to uwierzyła!

Wspieramy Cię w wyrażaniu siebie z radością i odwagą, dlatego stworzyliśmy kosmetyki, które mają Ci pomóc osiągnąć ten cel. Makijaż to sposób na dopasowanie wyglądu zewnętrznego do tego, jak się czujesz w środku, aby wydobyć najbardziej zwariowaną część osobowości.

 

W naszym asortymencie znajdziesz:

Product Categories Desktop
Product Categories Tablet

i wiele nowych kategorii już w planach! Pokaż światu prawdziwą siebie i baw się przy tym doskonale!

Fun is beautiful. Go Bananas!

Wasi ulubieńcy

LIMITOWANE
481,00  409,00 
LIMITOWANE

Zestawy z musami velvet

Zestaw Be Glamorous

545,00  429,00 
NOWOŚĆ

Zestawy z konturówkami

Kolekcja Heels Up!

552,00  439,00 

Zestawy z błyszczykami

Zestaw Nude Mood

340,00  299,00 
Do sklepu