DLACZEGO TU JESTEŚMY?

Banany są super! To prawda, ich uśmiech jest nieco krzywy i może nie są do końca idealne, ale przecież to właśnie dzięki temu są absolutnie wyjątkowe, a na dodatek słodkie. Nawet jeśli na początku to połączenie brzmi trochę dziwnie: banany i piękno — dla nas jest ono idealne. Naszym zdaniem piękno jest indywidualne i zaczyna się od szczerego uśmiechu.

Dlatego założyliśmy Banana Beauty. Nasze produkty nie tylko sprawią, że będziesz dobrze wyglądać, ale również świetnie się czuć! Nie możemy się doczekać, aż zaczniesz odkrywać z nami świat!

NA STAŁE W TWOJEJ KOSMETYCZCE

Możesz być pewna, że produkty Banana Beauty będą zawsze przy Tobie. Sprawią, że będziesz lśnić, nawet gdy nie będzie to Twój najlepszy dzień. Nasz cel jest jasny: pragniemy pomóc Ci podkreślić wszystkie wyjątkowe aspekty Twojej osobowości, które sprawiają, że Twoje piękno jest unikatowe. Chcemy, żebyś zawsze czuła, że wyglądasz świetnie.

TYLKO POZYTYWNE WIBRACJE

A propos dobrego samopoczucia: wszystkie nasze produkty są w 100% wolne od składników pochodzenia zwierzęcego, produkowane w uczciwy sposób i testowane dermatologicznie. Co więcej, nasze pomadki w płynie są wegańskie!

Do produkcji naszych kosmetyków używamy wyłącznie najwyższej jakości składników i stale staramy się ulepszać nasze formuły.

Trwałość naszych produktów jest dla nas bardzo ważna, dlatego nie możemy obejść się bez pewnych składników. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w często zadawanych pytaniach (FAQ).

KAŻDA NIESAMOWITA PRZYGODA ZACZYNA SIĘ OD SPEKTAKULARNEGO WYGLĄDU

Wygląd zewnętrzny też się liczy! W Banana Beauty nieustannie inspirujemy się ciekawymi trendami modowymi, z którymi spotykamy się każdego dnia w Berlinie. Wiemy, że nowe inspiracje możemy znaleźć również w innych zakątkach świata, dlatego zawsze szukamy wskazówek pośród naszej społeczności. Ponadto współpracujemy z międzynarodowym wizażystami, aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi trendami.

BĄDŹMY RAZEM #BANANABEAUTIFUL

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły i wskazówki, dlatego bylibyśmy szczęśliwi, gdybyś stała się częścią naszej społeczności. Na co czekasz? Dołącz już teraz!

Let’s have fun. Let’s be beautiful. Let’s be bananas together!


Nowości

NOWOŚĆ
406,00  359,00 
NOWOŚĆ

Maskary

Zestaw Badass

406,00  359,00 
NOWOŚĆ
515,00  459,00 
NOWOŚĆ

Maskary

Volume up!

109,00 
Zobacz