FAQ – Ogólne

GDZIE ZNAJDĘ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT PRODUKTÓW BANANA BEAUTY?

Wszystkie niezbędne informacje o naszych produktach (w tym listy składników i sposób użycia kosmetyków) znajdziesz w ich opisach.

CZY PRODUKTY BANANA BEAUTY SĄ TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH?

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasze produkty są całkowicie pozbawione składników pochodzenia zwierzęcego, a do tego nie są testowane na zwierzętach, dlatego na każdym z opakowań znajdziesz oznakowanie „Not tested on animals”. Co więcej, większość naszych kosmetyków produkowana jest wyłącznie z wegańskich składników!

CZY PRODUKTY BANANA BEAUTY MOGĄ WYWOŁYWAĆ EFEKTY UBOCZNE?

Nasze kosmetyki są produkowane z naturalnych składników, które zostały przebadane według przepisów i regulacji Unii Europejskiej. Pamiętajmy jednak, że każda skóra jest inna, dlatego u niektórych mogą występować reakcje alergiczne. Gdyby któryś z naszych produktów powodował u Ciebie uczulenie, zalecamy natychmiastowe zaprzestanie korzystania z niego. Pamiętaj również, że produkty Banana Beauty nie są przeznaczone do spożycia.

DLACZEGO POMADKI W PŁYNIE NALEŻY WSTRZĄSNĄĆ PRZED UŻYCIEM?

Wszystkie płynne pomadki mają formułę „shake before use”, czyli „wstrząśnij przed użyciem”. Szminki w półmacie, a zwłaszcza kolory metaliczne, są bardzo mocno napigmentowane, co czasem może doprowadzać do oddzielania się pigmentów od olejów odżywczych. Wstrząśnięcie opakowania przed nałożeniem kosmetyku da nam pewność, że konsystencja pomadki będzie jednolita i ładnie rozprowadzi się na ustach.

JAK POPRAWNIE KORZYSTAĆ Z POMADEK W PŁYNIE BANANA BEAUTY?

Przed użyciem pomadki pamiętaj, żeby energicznie wstrząsnąć opakowaniem. Aby otrzymać długotrwały efekt, dokładnie oczyść usta i nie nakładaj żadnej nawilżającej szminki jako bazy. Następnie nałóż kolor na dolną oraz górną wargę i pozwól, aby produkt chwilę wysechł przed nałożeniem kolejnej warstwy. Staraj się nie zaciskać ust przez chwilę, a osiągniesz jednolity efekt na całej powierzchni.

JAK MOGĘ WSPÓŁPRACOWAĆ Z BANANA BEAUTY?

Jesteś wielką fanką naszych produktów, kochasz modny wygląd i chcesz współpracować z Banana Beauty? Wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Czekamy na Twoją wiadomość!

DLACZEGO NIE MOGĘ ZWRÓCIĆ ODPAKOWANEGO PRODUKTU?

Niestety zwrot otwartych produktów nie jest możliwy ze względów higienicznych. Dokonujemy całkowitego zwrotu pieniędzy tylko wtedy, gdy produkt i opakowanie nie zostały jeszcze otwarte!


Powrót do listy FAQ